smgatkn
01 / 01
Archıtecture

"Hacmin kimlik kazanması"

sloganı ile iç Mimar Simge Atakkaan tarafından 2012 yılında Etiler ofisimizde başlayan tasarım sürecimiz; estetik kaygıdan uzaklaşmadan, fonksiyonunu yitirmemiş yenilikçi, evrensel ve özgün yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Ofisimiz; iç mimarlık, mimarlık, tasarım, uygulama ve kontrolörlük, görsel düzenleme ve vitrin tasarımı alanlarında hizmet veren multidisipliner bir tasarım ofisidir.
Tasarım ofisimiz hem yurtiçi hem de uluslararası platformlarda yer almış olduğu cafe, restoran, konut, ofis, otel ve mağaza projeleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmetler

İç Mimarlık

Elimizde var olan herhangi bir hacmin gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda; projenin temel işlevleri baz alınarak, fonksiyonelliği yitirmeden ve estetik kaygılardan uzaklaşmadan en uygun tasarımın hayata geçirilmesi.

UYGULAMA VE KONTROLÖRLÜK

Tasarımı ve uygulama projesi tamamlanmış herhangi bir projenin tüm detayları ile birlikte birebir uygulamasının yapılması ve projenin başlangıç gününden bitiş gününe kadar olan tüm saha uygulamalarının rutin takibinin yapılması. Multidisipliner iş programının yönetilmesi.

TASARIM DANIŞMANLIĞI

Var olan veya yeni yaratılacak olan markaları oluşturan her türlü unsurun tasarlanması ve bütünselleştirilmesi. Kurumsal kimlik tasarımı, styling, görsel düzenleme ve vitrin tasarımı hizmetleri ile marka algısının kuvvetlendirilmesi.

 

bize ulaşın

iletişim
+90 212 281 24 44
[email protected]
İstanbul, Etiler, Nispetiye
Teşekkür ederiz! Mesajınız gönderildi.
Üzgünüz, bir hata oluştu.
error: